vaše zkušenosti a zážitky

reference

Na akce Míši se těším opakovaně již několik let. Absolvovala jsem u ní hru na indiánskou flétnu, šamanský buben, buben djembe, rámový buben i kurz muzikorelaxace a tranzovní tanec. Všechny akce i kurzy byly výjimečné jejím osobitým přístupem, dobrou náladou, pozitivním a citlivým vedením, lehkostí, učením se bez učení a mnoha a mnoha dalšími aktivitami, o kterých by se dalo dlouze psát, ale mnohem lepší je to skutečně naživo s Míšou zažít. Neznám nikoho v okolí, kdo by se mohl této „učitelce hudby“ vyrovnat.

Martina Maraj

Lekce s Míšou mě nabíjí pozitivní energií, kterou vyzařuje. Je to pro mě část dne, kdy můžu zapomenout na každodenní problémy, zasmát se, ale také se naučit mnoho nového o hře na bubny a o rytmu. Líbí se mi, že hru na djembe doplňuje i o další aktivity a nástroje. Je to bezpečný prostor, kde můžeme být samy sebou a kde se kreativitě meze nekladou. 🙂

Petra

Míšo, jsi empatická a vnímavá lektorka. Laskavým a hravým způsobem jsi mi otevřela nový svět. Prostřednictvím tří úderů: bass, tone, slap jsem objevila svět rytmů a také se naučila číst noty na buben 🙂 Tvá trpělivost a tolerance mě velmi podporuje, protože z lekcí vždy odcházím s pocitem úspěchu (nad sebou). Děkuji ze pestrost, invenci a nápaditost každé lekce.

Květa Diopanová

Díky Míši jsem přestala do bubnu plácat a začala jsem opravdu bubnovat. A za to vřelé díky!!

Jarka

Když jsem už večer totálně unavená či stresovaná, mám chuť už na všechno kašlat, jdu bubnovat a vždy se to změní do pozitivna a nabije mě to energií.

Alexandra

Míša… to je zosobnění jemného, ale trefného humoru s hudební inspirací. Umí propojit témata i lidi v kruhu, děkuji.

Šárka

Na liché úterky se vážně vždycky moc těším. Když se rozezní 16 bubnů najednou, je to síla! Je to také relax, soustředění, sounáležitost, sdílení, sebepoznání i sebenepoznání 😉 Baví mě hra rytmů, baví mě ta atmosféra, která mezi účastnicemi kurzu vznikla. Míša pro nás umí vyčarovat pohodové, bezpečné prostřední a vlídně, s humorem, krok za krokem nás provází tímto světem rytmů. Díky, Míšo!

Jana Strakošová

Pokaždé, když se Míša trefí termínem bubnovacího kruhu do mých volných termínů, jsem radostí bez sebe, protože vím, že mne čeká setkání s laskavým a respektujícím člověkem, setkání se sebou v prostředí, kde nic není špatně a já mohu načerpat fantastickou ženskou energii, která ve mně probouzí pokoj a radost. Jo a Babajam byl prostě boží.

Peťka

Bubnovací kruh žen mi přináší radost nejen při samotném bubnování, ale Míša dovede vnést do společného hraní inspiraci, nové  tvoření, toleranci, humor, nápady a vytvořit příjemné prostředí, na které se každý týden těším. A hlava si fakt odpočine od všedních myšlenek, protože na ně zkrátka není čas a prostor 🙂 Je to tvoření v přítomném okamžiku.

Jana

Kurz bubnování s Míšou patří k velmi příjemným chvilkám mého pracovního týdne. Setkání s příjemnou a milou muzikoterapeutkou, která mi poskytuje mnoho nápadů a inspirací pro mou práci s dětmi i pro mě samotnou, je pro mě potěšení. Jsem ráda, že se setkání mohu účastnit a Míši za to moc děkuji.

Janča

Míša je velmi inspirativní žena. S radostí a energicky předává dál své zkušenosti. Inspiraci u ní najde nesmělý začátečník i zkušený hráč. Naše setkání jsou nabité radostí, souzněním i pochopením. Míša kolem sebe vytváří prostor, kde alespoň na chvíli odpadá tíha každodennosti. Za to DĚKUJI.

Bára

Bubnování ve společném kruhu s Míšou přináší silný pozitivní prožitek. Vždy se něco nového naučím. Lekce jsou vedeny respektujícím způsobem a člověk se nemusí bát udělat chybu. Pracujeme jak s vlastním prožitkem, tak s technikou hry. Tento nevšední zážitek doporučuju všem.

Síma

Ženský kruh bubnování s Míšou je jedinečný. Někdy když mám den, kdy se mi nic nedaří nebo mám nějaké trable, tak se neskutečně těším na bubnovačku s Míšou. Už při vstoupení do místnosti Vám totiž vykouzlí úsměv na tváři svou dobrou energií a laskavostí. Z hodiny pak vždy odcházím načerpaná pozitivní náladou a plná endorfinů. Jsem vděčná, že mi vstoupila do života, protože  mi otevřela nové možnosti, o kterých jsem snila od dětství a pořád mě motivuje k tomu, abych se posouvala dále a byla tak i lepším člověkem. Navíc jsou její hodiny velmi hravé, kdy s námi zkouší různé techniky seberozvoje a člověk se u toho velmi pobaví. Děkuji za to, co pro nás všechno dělá, děkuji za to, že je.

Aneta Kubicová

K Míši do kurzu bubnování chodím druhým rokem a jsem nadšená, jak ze způsobu jakým jsou hodiny vedeny, tak z atmosféry, která zde je. Míša nám předává nové věci s velkou mírou podpory, laskavosti, humoru a nesouzení, což mi pomáhá nejen v uvolnění do rytmu, ale také se zpracováním studu (mé téma). Díky tomu vnímám postupný pokrok v technice hraní a v radosti ze společného muzicírování (ze začátečnic jsem přešla do pokročilých). Jsem vděčná, že jsem se do kurzu přihlásila. Děkuji.

Katka

Místo, prostředí, ve kterém se pohybuji, se díky Míše stalo uvolněním, relaxací, humornou vložkou do života, ale taky obohacením o znalosti a pohled na téma rytmus, lidský přístup, vymezování si vlastních hranic, rozvoj synapsí :-D, dovednosti a celkový náhled na život. Nenásilné, častokrát intuitivní vedení několika žen podložené nesčetnými znalostmi u Míši vedlo k vytvoření harmonie v kurzu. Mnohokrát děkuji a těším se na další pololetí.

Tatiana Tvrdá

Míša je úžasná žena, která dodává všem báječnou energii. Má milý smysl pro humor a hlavně, je to skvělá muzikantka.

Petra z Košatky

Děkuji Míši za laskavý a trpělivý přístup. Přichází stále s novými nápady a tím dělá každou lekci jedinečnou.

Andrea Blechová

Jsem moc ráda, že jsem součástí vesmírného bubnování vedeného Míšou. Kurz je pro mě vždy příjemně strávenou dobou s rytmy bubnů. Odcházím nabitá energií, ale zároveň tak nějak vnitřně zklidněná…

Katy

Na večery s rámovým bubnem se vždy těším. V kruhu vládně příjemná atmosféra, Míša trpělivě a srizumitelně předává techniky hry a povzbuzuje při nezdarech. Děkuji.

Eliška P.

Chodila jsem k Míši na kurzy Djembe a Rámové bubny. Nyní jsem měla tu čest nastoupit jako nová členka skupiny Luna. Pokaždé, se na hodinu Míši moc těším, ta potom uběhne jako minuta, na které se přesto tolik událo. Je to pro mne vstup do jiné dimenze – souznění, naladění, koncentrace. Míša tyto hodiny s lehkostí, humorem a profesionálně provází. Míšo mám Tě ráda a těším se na každou lekci s tebou.

Hanka Fialová

K Míši chodím na kurz bubnování pro ženy začátečnice a musím říct, že je to skvělé. Míša je skvělá lektorka, moc se mi líbí její přístup. Pozitivní energie, nic není špatně a když to nejde, tak vůbec nevadí. 🙂 Navíc je tam skvělá skupina žen a na každé lekci zažíváme něco vtipného, samá pozitivní energie. Prostě super 🙂

Terka Klimantová

Tepe ve vás nějaká otázka? Rozezněla se připomínka či rozšeptal vzkaz? Tudy, prosím…

4 + 4 =